Zboží
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy.

12. 12. 2011, 13:25

Kancelářský nábytekAť již právě začínáte zřizovat nové kanceláře nebo jen chcete obnovit vybavení stávajících kancelářských prostor, budete se zamýšlet nad jejich budoucí podobou. zda vyberete standardní nábytek a doplňky nebo zvolíte zakázkové provedení "na míru".


Kancelářský nábytek do domácí pracovny

12. 12. 2011, 12:35

Kancelářský nábytekPro naši fyzickou i psychickou pohodu je důležité, aby Kancelářský nábytek, zejména pracovní židle, vyhovovala jšem požadavkům. Proto bychom na ní rozhodně neměli příliš šetřit, musí vyhovovat především ergonomickým požadavkům.


Kancelářské židle

12. 12. 2011, 12:34

Kancelářské židle Bolí Vás záda pokaždé, když po dvouhodinovém sezení vstanete ze židle? Bolí Vás každý večer za krkem když jdete domů tak, že jím ani nemůžete pohnout? Přemýšlíte o masážích nebo je již navštěvujete? Mohlo by se to zdát jako běžná praxe ovšem běžná praxe která se může rázem stát minulostí. Chronické bolesti zad můžou ve většině případů mít jednoho stejného jmenovatele nebo viníka, chcete li a to kancelářskou židli.


Kancelářský nábytek historie

12. 12. 2011, 12:19

Kancelářský nábytekJak jde čas - ještě velmi nedávno jsme chodili za nábytkem my a dnes chodí nábytek za námi až do kanceláří, leze za námi z počítačů, z televizí, z novin, letáků a dokonce i z rádia. Nikam se před ním neschováme, ani na dovolené to nejde.


Nejkomentovanější
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2
Poslední diskuze
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2