Zboží
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail
  • 0 Kč s DPH
    Detail

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek historie

12. 12. 2011, 12:19

Jak jde čas - ještě velmi nedávno jsme chodili za nábytkem my a dnes chodí nábytek za námi až do kanceláří, leze za námi z počítačů, z televizí, z novin, letáků a dokonce i z rádia. Nikam se před ním neschováme, ani na dovolené to nejde.

Kancelářský nábytek jako hlavolam

Pokrok nezastavíš. Říkají to všichni. Dokonce i na internetu se to najde, i když ve trochu skryté podobě , např. kancelarskynabytek.cz to nepřímo naznačuje na svých stránkách, kancelářský nábytek Praha, kancelářský nábytek Brno rovněž. Protože pokrok je pojem značně relativní, větší šanci na úspěch při jeho hledání mají dříve narození, kteří vidí souvislosti o kterých mladí nemají a ani nemohou mít ani potuchy.

Kancelářský nábytek a pokrok.

Pokrok prý nejde zastavit. Něco na tom asi bude. Jeden z mála výrobců kancelářského nábytku, možná jediný byl kancelářský nábytek Praha. Když jsme sehnali trochu protekce tak jsme mohli vzít naše podnikové auto a přijet přímo do továrny, kde nám naložili vrchovatě desek, prken, polic, pytlíků se šrouby a k tomu jsme dostali fakturu kde bylo rozepsáno např. 20 dveří, 20 boků, 15 polic krátkých, 15 dlouhých, dna, záda, vršky, spodky, kování ke skříni, knihovně ba i stolu a stolku. Zabouchli dveře auta a zvolali další. Pravá zábava začala teprve na dvoře domovského našeho podniku. Přišli úředníci a úřednice a zkoušeli z hromady dříví vybrat svoji skříň, stůl, knihovnu, stolek. Málokdy se to povedlo na první pokus, takže ještě dlouho potom probíhala výměnná burza nábytkových dílů.

Kovový nábytek

Kovový nábytek to měl jednodušší, protože se dodával pouze vcelku takže odpadly hlavolamy při jeho montáži. Zase s ním nebyla žádná legace. Dal se koupit i z výprodeje.

Designový nábytek.

Designový nábytek přišel do módy později, to vstoupily na trh firmy Kancelářský nábytek Praha, Kancelářský nábytek Brno, dokonce i nějaké zahraniční firmy. Dodává se vcelku nebo jej smontují montéři dodavatele, kteří jej dovezou a instalují dle předem schválených projektů, všechno pasuje a co nepasuje to dodavatel ochotně a rád opraví na vlastní náklady zatímco my můžeme dělat vlastní byznys a o to tady jde především.
Zobrazení: 135009 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 4

Nejkomentovanější
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2
Poslední diskuze
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2