Zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Kancelářské židle

Kancelářské židle

12. 12. 2011, 12:34

Bolí Vás záda pokaždé, když po dvouhodinovém sezení vstanete ze židle? Bolí Vás každý večer za krkem když jdete domů tak, že jím ani nemůžete pohnout? Přemýšlíte o masážích nebo je již navštěvujete? Mohlo by se to zdát jako běžná praxe ovšem běžná praxe která se může rázem stát minulostí. Chronické bolesti zad můžou ve většině případů mít jednoho stejného jmenovatele nebo viníka, chcete li a to kancelářskou židli.

Nikdy více bolestivé sezení

Bolesti zad a páteře jsou jistě velmi nepříjemné a nepříjemný je i fakt, že tyto problémy trápí velkou část naší populace. Tyto bolesti se svádějí na všechno kolem jen ne na toho hlavního vyníka jimž je kancelářská židle.

Ačkoli si to mnoho z nás neuvědomuje, sezením na židli strávíme opravdu mnoho času, zvláště pokud zastáváme kancelářskou práci. Správným výběrem židle si můžeme ušetřit mnoho problémů a mnoho bolesti způsobené špatným a nevyhovujícím sezením. Pokud máme sedavé zaměstnání, měli bychom výběru židle věnovat maximální možnou pozornost a neměli bychom váhat ani s poradou u specialisty. Naše, respektive vaše záda za to přece stojí.

Společnost Arform s.r.o. nabízí kromě kancelářského nábytku a doplňků i široké spektrum židlí, které vyhovují a jsou určeny pro nejrůznější účely a těmto účelům jsou také přizpůsobeny.
Volit můžete z tohoto základu:

 • kancelářské židle a křesla
 • designové židle a křesla
 • sedací soupravy
 • speciální židle

Zajímavým a přesto účelným prvkem budou do Vaší kanceláře či pracovny budou designové kancelářské židle. Například tip Estel je židlí dokonalého designu, který na první pohled vyzařuje osobitou eleganci. Soulad atraktivního vzhledu a propracované ergonomie je právě to čím je Estel zcela charakteristická.

Pojďme se nyní podívat na segment speciálních židlí které jsou určeny pro různá průmyslová odvětví a prostředí jakými jsou například, zdravotnictví, laboratoře, dílny,kanceláře apod. a jsou i takto koncipovány, tedy aby vydržely maximální možné zatížení provozu a zároveň poskytovaly maximální možný komfort. Při výrobě židlí této kategorie byl kladen důraz především na účelnost a spolehlivost. Samozřejmě také na co nejdelší životnost bez toho, aby židle ztratila cokoli ze svého uživatelského komfortu.


Ať už se při svém výběru rozhodnete pro speciální židle či pro klasické kancelářské židle od firmy Armform s.r.o., můžete si být jisti,že bolest zad se pro vás po dlouhém pracovním dni stala minulostí.

Zobrazení: 162620 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2

Nejkomentovanější
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2
Poslední diskuze
Článek: Vybavení kanceláře - vizitka úspěšnosti vaší firmy. Počet komentářu: 8
Článek: Kancelářský nábytek historie Počet komentářu: 4
Článek: Kancelářské židle Počet komentářu: 2